Tot per un casament perfecte a un celler a Tarragona

A Cellers Avgvstvs Forvm posem a la vostra disposició i en exclusiva la nostra finca rodejada de vinyes a Tarragona i us ajudem a què gaudiu del vostre dia.

Sabem que preparar un casament pot ser un gran maldecap. Convidats, trobar una data, el vestit de núvia ideal... I com no, escollir aquell lloc perfecte que marcarà el to del vostre dia i que serà l’ambient que sempre heu imaginat per al vostre casament de somni. A Cellers Avgvstvs Forvm us oferim una finca única als afores del Vendrell, a Tarragona, amb vistes al mar i rodejades d’història. Un espai en exclusiva per a vosaltres i els vostres convidats, per viure una boda entre vinyes, i on tot el nostre equip treballarà sense descans amb un únic objectiu: que gaudiu del dia més feliç de les vostres vides.

Després d’haver revisat pàgines i pàgines a portals com Bodas.Net o d’haver-vos repassat tots els perfils de proveïdors de Tot Nuvis, és lògic estar saturat d’informació. Per això, a Cellers Avgvstvs Forvm us resumim com podem ser el lloc perfecte per al vostre casament a Tarragona i tota una garantia d’un dia memorable.

Un espai en exclusiva per vosaltres

Oblideu-vos de compartir el dia del vostre casament amb altres banquets de boda, clients o turistes. Si escolliu el nostre celler a Tarragona, tindreu la nostra finca en exclusiva per a vosaltres, des de la sala de banquets fins a tota la zona exterior. Imagineu una cerimònia entre vinyes, un banquet a un celler o un casament amb vistes al mar des de Cellers Avgvstvs Forvm.

El nostre celler està situat en un espai ple d’història des de l’època romana, al costat del bonic nucli de Sant Vicenç de Calders, i amb una comunicació ideal tant amb Barcelona com amb Tarragona i pàrquing per a tots els vostres convidats. Tindreu tota la bellesa i encant d’un casament al camp amb els beneficis de tots els serveis de la ciutat. Una suma perfecta!

Un casament personalitzat al vostre gust

Escollir fer el vostre casament al celler serà sinònim d’un mar de possibilitats per tal que personalitzeu el vostre dia al vostre gust. Podreu escollir entre la varietat de càterings amb què treballem habitualment, però també optar per una altra empresa que sigui del vostre gust. Vosaltres ho decidiu tot! Els cuiners i cambrers tindran a la seva disposició espais per a treballar amb tranquil·litat, i la màgia del nostre entorn i de la sala Entrevinyes, amb parets de vidre i vistes a les vinyes, faran la resta.

Decoració, floristeria, música... Podem oferir-vos un llarg llistat de proveïdors recomanats i amb experiència treballant a la nostra finca al Penedès perquè escolliu, però en cap cas aplicarem cap exclusivitat. Perquè creiem que en el dia del casament el poder ha d’estar a les mans dels nuvis. L’important és que cadascun dels elements parlin de vosaltres i de la vostra història, i a Cellers Avgvstvs Forvm treballarem per fer-ho possible.

Tot pensat perquè no us preocupeu de res

El dia del vostre casament està pensat perquè, sobretot, gaudiu de cada segon. Per això, el nostre equip treballarà intensament perquè cada detall estigui preparat al vostre gust, i perquè tot l’engranatge funcioni a la perfecció. Oblideu-vos de preocupacions i del rellotge, i prepareu-vos per viure una memorable boda entre vinyes del Penedès.
Demaneu-nos avui mateix informació sobre tot el que oferim per a la celebració de casaments a Tarragona. I si voleu llegir les opinions dels nuvis que ja han viscut el seu dia a Avgvstvs Forvm, no us perdeu les nostres valoracions a Bodas.net.

Us ajudem a fer realitat un casament original a Tarragona. Demaneu-nos avui més informació per celebrar la vostra boda al celler.

¿Buscas experiencias para regalar?

¿Buscas experiencias
para regalar?

Elige la que quieras y
marca la casilla "Para regalo".