Prepara el teu esdeveniment a un celler al Penedès

A Cellers Avgvstvs Forvm ja treballem per acollir la teva propera celebració privada o corporativa entre vinyes al Penedès

La vida va reprenent el seu ritme després dels mesos de confinament com a conseqüència de la Covid-19, i amb ella molts dels plans, celebracions i nous projectes de retrobaments en l’àmbit familiar, empresarial o senzillament entre amics. A Cellers Avgvstvs Forvm no hem deixat de treballar ni un sol dia per convertir la nostra finca i instal·lacions en l’escenari ideal per a tot tipus d’esdeveniments a un celler del Penedès, i t’oferim ara tota la nostra experiència i un entorn únic perquè la teva celebració sigui de veritat inoblidable.

El nostre equip d’organització d’esdeveniments està preparat tant per a posar en marxa la teva celebració privada entre vinyes durant els propers mesos, com per començar a preparar data i característiques d’un esdeveniment empresarial original en un dels entorns més bonics del Penedès, amb vistes al mar Mediterrani. Tindràs al teu servei la nostra experiència en l’organització de tot tipus d’actes, la qualitat i serveis de les nostres instal·lacions, i, com no, el valor gastronòmic dels nostres vins i vinagres maridats amb altres productes de la terra.

Viu una inoblidable celebració a un celler

Un dels esdeveniments al celler que més ens agrada celebrar són els casaments. Moltes parelles aquests darrers mesos s’han vist obligades a endarrerir o cancel·lar les seves celebracions, o a haver de tornar a planificar des de zero el seu dia tan especial. A Cellers Avgvstvs Forvm t’oferim un entorn incomparable per celebrar la teva boda entre vinyes, amb vistes al mar Mediterrani i amb excel·lents comunicacions i serveis per als teus convidats. Proposem des de bodes a l’aire lliure, fins a un banquet amb vistes a les vinyes, fotografies a la nostra finca o cellers, o fins i tot algunes divertides activitats relacionades amb l’enologia per a la parella protagonista.

Però en aquests dies de retrobament, també a moltes famílies i grups d’amics els ve de gust organitzar sortides en grup que siguin especials. Per això, la nostra oferta de celebracions inclou també opcions per a petits esdeveniments privats com gaudir d’una degustació de vins i vinagres rodejat d’aquells que més t’estimes o els amics més propers, o organitzar-te un esmorzar a mida a les nostres instal·lacions. Escollir Avgvstvs Forvm pot ser una opció original per celebrar aniversaris o altres tipus de dates assenyalades, en un grup reduït.

Esdeveniments corporatius per a empreses entre vinyes

Una bona forma per a les empreses per recuperar les dinàmiques personals perdudes durant el confinament, o reconnectar amb proveïdors, treballadors i clients, pot ser l’organització d’un esdeveniment corporatiu original a un celler. A Cellers Avgvstvs Forvm fa anys que treballem oferint opcions com l’organització de reunions a la nostra Sala Entrevinyes, unes espectaculars instal·lacions amb vistes a les nostres vinyes, o opcions més dinàmiques, com pugui ser l’organització d’un wine and vinegar break per a treballadors que pugui funcionar com a activitat de team building o viatge d’incentius. El nostre equip també està preparat per preparar altres tipus d’esdeveniments al celler, com poden ser sopars per a empreses.

A Cellers Avgvstvs Forvm, a més, prioritzem en tot moment la seguretat sanitària i aplicarem les mesures higièniques que marquin les autoritats sanitàries segons cada moment, tant en referència al Covid-19 com a d’altres tipus d’afectacions.

Informa’t ara sobre la nostra oferta d’esdeveniments al celler i prepara’t per viure una celebració entre vinyes al Penedès inoblidable

¿Buscas experiencias para regalar?

¿Buscas experiencias
para regalar?

Elige la que quieras y
marca la casilla "Para regalo".